Hakkımızda

Üstün Kalite Hizmet

Firmamız tecrübesi ve kalitesiyle sizlerin bu süreçte en iyi hizmetleri almasını sağlamaktadır.

Yeni Nesil Nakliyat

Firmamız yenilikçi alt yapıya sahip olduğu için evden eve nakliyat sistemlerinde yenilikleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

İzmir merkezli kurulan Hasyusufoğlu Nakliyat firmamız, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetine verdiği önemle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. İzmir'de taşımacılık sektörünün en köklü ve en tecrübeli firmaları arasında gösterilen şirketimiz, her biri sektörün içinden yetişmiş alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile kurumsal nakliyat hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Öğrenciden geniş ailesine, bekarından çekirdek ailesine ve hatta işyeri sahiplerine kadar oldukça geniş bir müşteri kitlesi bulunan firmamız, tüm nakliyat faaliyetlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaya devam etmektedir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan şirketimiz ayrıca kaliteli hizmet anlayışından da hiçbir zaman ödün vermemektedir.

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şirketimizin geniş araç filosunda her türden nakliyat işlemlerinde ihtiyacı karşılayacak kamyonet, kamyon, tır ve asansör araçları bulunmaktadır. Bu sayede özellikle İzmir asansörlü evden eve nakliyat firması arayışında olanlar için en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan şirketimiz, ayrıca bu sayede müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır. Çünkü asansörlü nakliyat işlemleri eşyaların hem çok daha kısa sürede hem de güvenlik riski olmadan adrese taşınmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyaların taşınma sırasında herhangi bir şekilde fiziksel hasar görme riski ortadan kaldırıldığı için müşteriler en çok değer verdikleri eşyaların güvenle taşınmasına imkan bulabilmektedir. Ayrıca asansör araçları çok sayıda işgücü kaybını önlediği için sanılanın aksine taşınan müşterilerimiz için çok daha ekonomik bir nakliyat ekipmanı olarak görev almaktadır.

Sigortalı ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Taşımacılık

İzmir'nin tüm ilçe ve semtlerinin yanı sıra aynı zamanda şehirler arası taşımacılık faaliyetleri de gerçekleştiren Hasyusufoğlu Nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye özen göstermektedir. Şirketimizin tecrübeli personelinin verdiği taşımacılık hizmetleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Evden eve asansörlü nakliyat
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Az sayıda parça eşya nakliyat hizmetleri
  • Ofis ve iş yeri nakliyatı
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
  • Sigortalı evden eve nakliyat
  • Evden eve kurumsal nakliyat
has-yusufoglu-nakliyat-logo-beyaz.png
Firmamız her geçen gün yeni bir nakliyat sistemi keşfinde bulunduğu için kendinden söz ettirmeyi başarmış köklü bir İzmir firmasıdır. Firmamız alanında uzman personel kadrosu, yeni nesil taşımacılık hizmetleri ile bu alanda kalitesini kanıtlamıştır. Sizlerin bu süreçte nasıl daha iyi hizmetler alabileceğini, firma olarak sizlere nasıl davranılması gerektiğine kadar her detayı öğrenmiş bir firmayız. Kalitemizin yansıması olarak gördüğümüz hizmetler hakkında detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.