Ofis Taşımacılığı

Üstün Kalite Hizmet

Firmamız tecrübesi ve kalitesiyle sizlerin bu süreçte en iyi hizmetleri almasını sağlamaktadır.

Yeni Nesil Nakliyat

Firmamız yenilikçi alt yapıya sahip olduğu için evden eve nakliyat sistemlerinde yenilikleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

İzmir'in en köklü ve en başarılı nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri arasında İzmir ofis taşımacılığı hizmetlerine de yer vermektedir. Ofis ya da işyerini taşımak isteyen müşterilerimizin tüm ofis mobilyalarının yanı sıra elektronik ve teknolojik cihazları da büyük bir titizlikle, herhangi bir zarara uğramadan taşınmaktadır. Bu alanda deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sektörün en popüler nakliyat firmaları arasında gösterilen şirketimiz, aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat politikasıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır.

Şirketimizde her türden ofis, dükkan, büfe, atölye ya da daha büyük fabrika taşımacılığına uygun araç portföyü bulunmaktadır. İzmir merkezli kurulan firmamızın geniş araç filosunda her türden iş yeri taşımaya uygun kamyonet, kamyon ve tır gibi araçlar her an göreve hazır bir şekilde tutulmaktadır.

  

  

Ofis Taşımacılığında Sigortalı Hizmet

Eğer ofisinizi taşıma konusunda İzmir güvenilir nakliyat firması arayışında henüz karar veremediyseniz firmamızın hizmetlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ofis ve iş yeri nakliyatında sektörde bunca yıldır gerçekleştirmiş olduğu sayısız işi başarıyla sonuçlandıran firmamız, bu sayede müşterilerimize güven ve rahatlık vermektedir. Özellikle ofiste yüksek maliyete sahip teknolojik cihazların taşınması sırasında herhangi bir şekilde zarar göreceklerinden endişe eden müşterilerimiz için firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Has Yusufoğlu Nakliyat firması olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda maliyeti yüksek olan ve ekmek teknesi olarak gördükleri tüm elektronik cihazları sigortalamaktayız. Bu sayede sigortalanan eşyaların başına taşınma işlemleri sırasında herhangi bir zarar gelmesi halinde karşılaştığınız bu zarar firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Geniş Araç Filosu ve Tecrübeli Personel

Nakliyat sektöründe öne çıkan köklü firmalar arasında yer alan şirketimiz, geniş araç filosu ve her biri sektörün içinden yetişmiş alanında tecrübeli personeli ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir sigortalı nakliyat hizmetlerimiz dışında şirketimizin deneyimli çalışanları sektörde müşteri memnuniyetine verdikleri önemi göstermek adına güler yüzlü hizmet anlayışı benimsemişlerdir. Has Yusufoğlu Nakliyat firmamızın profesyonel hizmetleri hakkında detaylı bilgileri şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden anından öğrenebilir, buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

has-yusufoglu-nakliyat-logo-beyaz.png
Firmamız her geçen gün yeni bir nakliyat sistemi keşfinde bulunduğu için kendinden söz ettirmeyi başarmış köklü bir İzmir firmasıdır. Firmamız alanında uzman personel kadrosu, yeni nesil taşımacılık hizmetleri ile bu alanda kalitesini kanıtlamıştır. Sizlerin bu süreçte nasıl daha iyi hizmetler alabileceğini, firma olarak sizlere nasıl davranılması gerektiğine kadar her detayı öğrenmiş bir firmayız. Kalitemizin yansıması olarak gördüğümüz hizmetler hakkında detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.