Parça Eşya Taşıma

Üstün Kalite Hizmet

Firmamız tecrübesi ve kalitesiyle sizlerin bu süreçte en iyi hizmetleri almasını sağlamaktadır.

Yeni Nesil Nakliyat

Firmamız yenilikçi alt yapıya sahip olduğu için evden eve nakliyat sistemlerinde yenilikleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Taşımacılık sektöründe en çok talep edilen işlemlerden biri de İzmir parça eşya taşıma olarak öne çıkmaktadır. Özellikle taşımacılık ve nakliyat firmaları arasında pek çok şirketin bu alanda hizmet vermemesi nedeniyle parça eşyasını taşımak isteyen vatandaşlar sık sık mağduriyetler yaşamaktadır. Bu alanda tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran nakliyat firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda parça eşyalarını da hem özenli bir şekilde hem de çok uygun fiyatlarla taşımaktadır.

Özellikle yeni bir mobilya ya da beyaz eşya alanların taşıma faaliyetlerini daha ekonomik hale getirmek için tercih ettikleri bu yöntem, ayrıca ikinci el mobilya ve beyaz eşya alım satımında da çok sık tercih edilmektedir. Satın aldığınız eşyaların güvenle yeni adresine taşınmasında Has Yusufoğlu Nakliyat firmamızın profesyonel ve alanında deneyimli çalışanlarını güvenle tercih edebilirsiniz.

  

  

İzmir Evden Eve Parça Nakliyatı

Nakliyat sektöründe pek çok firma, getirisi düşük olduğu için bu tür parça eşya taşıma hizmetlerini vermemekte, müşterilerin taleplerine rağmen bu ya böyle bir hizmetlerinin olmadığını söylemekte ya da dolaylı yoldan müşterileri caydırmak için çok yüksek ücretler talep etmektedir. Ancak İzmir merkezli kurulan ve sektörün en köklü firmaları arasında yer alan şirketimiz sektörde müşteri memnuniyetine büyük önem veren ender şirketlerden biri olduğu için İzmir parça eşya nakliyat firması olarak da hizmet vermektedir.

Satın aldığınız taşınması zor olan ev mobilyaları, işyeri makineleri, beyaz eşyalar ve benzeri taşınacak mallarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresine taşımasında görev yapan firmamızın profesyonel ekibi aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışını da benimsemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlayarak parça eşyalarınız çok kısa sürede yeni adreslerine taşınmaktadır.

Uygun Fiyatlı Hizmet

Taşımacılık sektöründe köklü geçmişe sahip olan Has Yusufoğlu Nakliyat firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana bütün işlemlerinde müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygun fiyat politikası gerçekleştirmektedir. Eğer siz de parça eşyalarınızı başka İzmir asansörlü nakliyat firması ve şirketlerinin vermiş olduğu fiyatlardan çok daha düşük fiyatlara taşıtmak istiyorsanız firmamızın hizmetlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

has-yusufoglu-nakliyat-logo-beyaz.png
Firmamız her geçen gün yeni bir nakliyat sistemi keşfinde bulunduğu için kendinden söz ettirmeyi başarmış köklü bir İzmir firmasıdır. Firmamız alanında uzman personel kadrosu, yeni nesil taşımacılık hizmetleri ile bu alanda kalitesini kanıtlamıştır. Sizlerin bu süreçte nasıl daha iyi hizmetler alabileceğini, firma olarak sizlere nasıl davranılması gerektiğine kadar her detayı öğrenmiş bir firmayız. Kalitemizin yansıması olarak gördüğümüz hizmetler hakkında detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.